Nová, lepšia aplikácia ZlatéStránky.sk je všetko, čo potrebujete, keď hľadáte najlepšieho inštalatéra, najbližšiu lekáreň alebo bankomat.

Aplikácia prešla modernizáciou a prináša nielen nový dizajn, ale aj funkcie. Lokalizuje, kde sa práve nachádzate a ponúkne vám najbližšie dostupné možnosti. K modernému vzhľadu pribudla možnosť pre hodnotenia firiem a podnikateľov, ktorá má zabezpečiť výber služby podľa preferencií.

Intuitívne ovládanie uľahčuje prácu s niekoľkými ďalšími funkciami aplikácie, ako je napríklad vyhľadávanie kontaktov, možnosť zobrazenia na mape, zobrazenie detailov o kontakte či rozdelenie do kategórií. Celkovo cez Zlaté stránky môžete vyhľadať až 280 000 podnikateľov a firiem.

Po spustení aplikácie môže užívateľ hľadať najbližšie reštaurácie, hotely, taxi, lekárne, kvetinárstva…, zobrazené výsledky hľadania dokáže prehliadať v zozname aj na mape. Vybrané výsledky sa užívateľovi ukladajú do histórie a sú tak dostupné i v režime offline. Kontakty je možné prezerať, ukladať do telefónu a zdieľať s ostatnými e-mailom alebo prostredníctvom sociálnych sietí.